top of page

2023 Burç Yorumları

Burç Yorumlarını Takip ederken Yükselen Burcunuzu Baz Alın.

Bilmeyenler Güneş Burcunu Takip Edebilir


K O Ç

Heyecanı tükenmeyen Koç'lar çok gerildiniz, çok çalıştınız ve sonunda emeklerinizin karşılığını bulacağınız bir yıl olacak. Şans gezegeni Jüpiter 5 ay sizin burcunuzda olacak özellikle 2023 ilk 5 ayı bereketi kısmeti ile geliyor. Kariyerinizde yükselme olacağı gibi daha iyi şartlarda iş imkanları çıkabilir. Bekar Koç'ların medeni durumu değişecek. 2023 içinde kardeş ilişkilerine dikkat etmenizde fayda var. Nisan sonrası ev mülk yatırımları sizin için açık, aynı zamanda bu bir taşınma yer değişikliği de olabilir. 2023 Mayıs sonrası finansal konuda hayatınızın en şanslı yılı olabilir yapacağınız yatırımların karşılığı olumlu olacak. Şubat sonrası arkadaş çevrenizde köklü değişiklikler olacak kimileri hayatınızdan çıkarken yeni ilişkiler yer bulacak. 2023 Nisan itibari ile derinleşmeye başlayabilirsiniz. Meditasyon iyi gelebilir. Psikolojik, ruhsal rahatsızlıklara dikkat edin ruhunuzun dinlenmeye ihtiyacı var. 2023 size nimetleri ile gelecek, sakince hediyeleri bekleyin.


B O Ğ A

Sevgili Boğa burçları harekete geçme vakti artık düşündüklerinizi, planlarınızı devreye koymanız için 2023 sizi bekliyor. Başarınız gizli düşmanlarınızı arttıracak o nedenle sadece dünyevi değil ilahi güçlere de ihtiyacınız olacak. Bolca dua ve sadaka size iyi gelecek. Yeni anlaşmalar imzalar atılacak görünüyor aynı zamanda bir araç alım satım gerçekleşebilir. Şubat sonrası Kariyer hayatınızda köklü bir değişiklik olacak. Sorunlu evlilikleri olan Boğa burçları 2023 yılında toksik evliliklerini, ilişkilerini sonlandırıyor olacak. Bu süreçte dost düşmanda belli olacak ve arkadaş çevreleri kısıtlanıyor olacak. Eğitim ve yurt dışı konularında şansınız çok açık olacağı gibi ilk evliliği sonlanmış boğalar ikinci evliliğini yapıyor olacak. E-ticaret sosyal medya üzerinden iş yapanlar bereket kapınız bu alanlarda diyebiliriz. 2023 size tanınma ve popülerlik getirecek sevgi ile harekete geçin ve artık önünüze bakın.


İ K İ Z L E R

Ver coşkuyu: İkizler zaten sosyal bir burçtunuz 2023 sizin için daha sosyalleşeceğiniz bir yıl olacak, attığınız adımlar toplumdan karşılık ve destek bulacak. Özellikle 8 Mart ile birlikte sorumluluklarınız artacak kariyer hayatınızda yeni yetkiler verilecek. Nisan sonrası beklemediğiniz bir miras, prim, bonus söz konusu olabilir. Bekar İkizler sonunda aradığı aşkı bulacak, yazı aşık geçiriyor olacaklar. Evli İkizler çocuk müjdesi ile şenlenebilir. Aile büyüklerinin sağlığı 2023 ikinci yarısında önemli yer tutabilir. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir yıl ameliyat olabilir şifalanabilirsiniz. Finansal konuda şanslı bir yıl olacak sadece akarken doldurmanızda fayda var para geldiği gibi gidebilir. Doğru adımlar atmalısınız. Sizin için emlak ve değerli madenler doğru yatırım olacak. Yılın son 3 ayı aşk kelebekleri zirve yapacak.


Y E N G E Ç

Duygusallığı bırakıp mantıklı kararlar alacağınız sizi yoran üzen ilişkileri bitireceğiniz bir yıl olacak. Özellikle Nisan - Temmuz arası ilişkilerin adı konacak ya tamam ya devam diyeceksiniz. Sabrınızı zorlayan kim olursa olsun bağımlı ilişkilerden arınacağınız bir yıl olacak. Beklenen bir kredi ya da dava lehinize sonuçlanacak kazanan siz olacaksınız. Şans gezegeni Jüpiter Mayıs ayına kadar kariyer alanınızda yer alacak ve terfi alabilir iyi fırsatlar karşınıza çıkabilir. Evcil hayvan edinebilir ya da varsa evcil hayvanlarınızın sağlığı konu olabilir. Mesleki eğitimlerde şansınız açık olacak. Yurt dışı seyahatleri size iyi gelecek.


A S L A N

İddialı Aslanlar 2022 de ara verdikleri liderliğe yeniden kontrolü ellerine alarak başlıyor olacaklar. Özellikle akraba konuları gündemlerinde olacak laf söz dedikodu bol bol ışığınızın etrafında dönecek. Şifalandığınız bir yıl olacak. Taşınma yer değişikliği Mayıs sonrası gerçekleşebilir. Ebeveyn sağlığı 2023 de önemli yer tutabilir. Bir aile büyüğü kaybı ve miras konuları yılın ikinci yarsında sizi yorsa da siz Aslan'sınız çabuk toparlanıp sorumluluk ve gücü elinizde tutacaksınız. Bekarlar sosyal medya üzerinden yeni aşkına ulaşabilir, ayrı aşıklar barışabilir. Küs olduğunuz arkadaşlık ya da akrabalık bağı olan kişiler ile tam olarak bitirmiş olacaksınız. Çalışan Aslan'lar yeni imzalar bölüm değişikliğine açık olacak. 2023 Haziran sonrası yeni ortamlar yeni yerlere kapılarınız açık olacak.


B A Ş A K

Kardeş sağlığı ya da yakın çevre, komşu ilişkilerinde sınanacağınız bir yıl olabilir. Bekar Başak'lara evlilik yolu açılıyor evliler ise çocuk sahibi olabilir. Sorumluluklarınız iş hayatından çok aile yuva odaklı bir yıl olacak. Davası uzayan çekişmeli olan başaklar 2023 de sonuç alıyor olacak. Arkadaş ilişkilerinizde 2023'ün ilk 4 ayında gerginliklere açık olabilirsiniz. Sırlarınızı kimse ile paylaşmamanızda fayda var. Yakın gelirinde artış olabileceği gibi beklediğiniz bir satış işi gerçekleşebilir. Aşk hayatınızı manipüle etmeye çalışan yakınlarınıza fırsat vermeyin. Eşiniz ile güç birliği size iyi gelecek.


T E R A Z İ

Sempatik Teraziler iyi bir kariyere sahip olacağınız bir yılı vadediyor. Ancak evliliği problemli olanlar Mart itibari ile artık ilişkiyi sorgulayabilir. Biriktirdikleri sorunları konuşmaya çözmeye karar verebilir. Sizi hak edenler ile yola devam edeceğiniz bir yıl olacak. 2023 hayır demeyi öğretecek bir çoğunuza size başka seçenek bırakmayarak. Finansal olarak kontrolsüz harcamalara verebilir yaptığınız harcamalardan daha sonra pişman olabilirsiniz. Tavsiyem çok aşırıya kaçmamanız olacak. Bekar Teraziler evlenirken, evli Teraziler de Satürn etkisi ile mart sonrası bebek müjdesi alabilir. Bu yaz ev işleri ile meşgul olacağınız bir yaz olabilir.


A K R E P

2022’nin en çok yorulanlarından biri olan Akrepler iş hayatına ve kariyerine odaklanacağı bir yıl olacak. Hayatınızı yeniden şekillendirecek yeni yollar yeni ufuklar ile 2023 de hayatınızı olumlu yönde değiştireceksiniz. Bekar Akrepler aşk hayatınızda yeni kapılar açılacak yeniden aşık olacaksınız. Miras nafaka tazminat konularında çekişmeli olaylar yaşayabilirsiniz. Nisan sonrası olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Sorumluluklarınızın artacağı Temmuz sonrası taşınma yer değişikliği konuları gündeminizde olabilir. 2023 size iyi gelecek, şifalanacağınız bir yıl olacak.


Y A Y

Hayat size aşktan ve çocuktan gülecek. Bekarlar aşık olurken ilişkisi olanlar nişan yapacak. Evli Yay'lar çocuk sahibi olabilir ya da çocuklarınız ile ilgili gururlanacağınız konular gündeminizde olabilir. Bu yıl yurt dışı evraklarınızı şimdiden hazırlamanızda fayda var. Mayıs itibari ile Araç alım satım olacağı gibi taşınma konuları da gündeminizde olacak. Yeni anlaşmalara imza atacaksınız ve bu hayrınıza olacak. Aile desteği alabilirsiniz. Yılın sonunda ev, toprak gibi bir yatırımı olabilir. Mayıs sonrası ihmal ettiğiniz bir rahatsızlık kendini size hatırlatabilir şifalanmanız adına.


O Ğ L A K

2022’nin en garibanlarından biri olan oğlaklar azad oluyor; gözünüz aydın. Bi ohh çekme hatta size uygun değil ama zil takıp oynama vakti geldi. Mayıs'a kadar ev değişikliği yatırım ve ebeveyn konuları gündeminizde olurken Mayıs sonrası aşk meşk işleri ile uğraşacaksınız yani anlayacağınız büyük dertler bitti. Yaptığınız yatırımlar karşılığını bulacak kara geçeceğiniz bir yıl olacak. Sabrın sonu selamet sizin için çok sabrettiniz sonunda ödüllerle dolu bir yıl olacak sizin için. Küsler barışacak bolca sosyalleşeceğiniz sevdiklerinizle bir araya geleceğiniz günler yakın. Seyahat planı oğlaklar bu yıl tatil planlarınız istediğiniz gibi geçecek. Belki de son yılların en iyi tatilini yapıyor olacaksınız. Bunu çoktan hak ettiniz.


K O V A

2022’nin tam anlamıyla en garibanı kovalar bu yıl özgürleşiyorsunuz gözünüz aydın. Size yük gelen her şeyden arınacaksınız. Satürn'ün sınavlarını verdiniz karmaları ödediniz. Özellikle bu yıl çok istediğiniz hayalini kurduğunuz bir dileğiniz kabul olacak. Bekarlara eş evlilere ev çocuk gelecek. Ödediğiniz bedeller sonunda karşılığını bulacak. Kötü bir alışkanlığınızı bırakacağınız bir yıl diyebiliriz. İhmal ettiğiniz aileniz ile daha çok vakit geçireceğiniz bir kış olabilir. Para konularında şanslı bir yıl olacak hiç beklemediğiniz kaynaklardan para gelebilir. Kronik rahatsızlığı olan Kovalar, Nisan sonrası şifa bulacak.


B A L I K

2023 sizden bahsedecek. En iyi de en kötü de Balıklar'ın konusu olacak çünkü karmanın lordu Satürn kovaları azat etti sıra Balık burçlarında. 2,5 yıl balık burcunda olacak Satürn, sizlere ne ektiyseniz onun karşılığını bulacağınızı söylüyor. İyiler sevinsin kötüler korksun. Çapkın ve yalancı olanlar yalnızlığı terk edilişi deneyimleyecek. İyilik ve dürüstlüğü ilke edinmiş Balıklar ise kariyerde zirve yapacak ve terfi alabilir memuriyet bekleyenler atanabilir, evliler çocuk sorumluluğu alırken bekarlar ise evlilik ile yeni sorumluluklar deneyimleyecek. Ocak ve Mayıs arası araç alabilir. Mayıs sonrası ev alabilir, yer değişikliği yapabilirsiniz.

 

Seviliyorsunuz!

Nilay Dinç

133.155 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page