• YouTube - Gri Çember
  • Gri Heyecan Simge

Doğum haritanızın analizi bir fal değil, bilimsel çalışma olup meteoroloji gibi bir olasılık çalışmasıdır. Doğum haritanızın analizini yaparken doğru öngörü yapabilmem için doğum bilgilerinizin doğru olduğundan emin olmalısınız. Doğru bilgi, olasılığı yüksek öngörü sağlar. Bunun için doğum bilgileriniz olan gün ay yıl doğduğunuz şehir ve doğum saati bilgilerinizin doğru olması gerekir. Doğum saati bilmeyen danışanlarımıza doğum saati bulma çalışması rektifikasyon ile destek oluyoruz. Rektifikasyon çalışması için ek 500 tl ödeme talep edilmektedir. Doğum saatinizin en az yarım saat aralığında biliyor iseniz rektifikasyona gerek yoktur danışmanlık için bu bilgi yeterli olacaktır.
Doğum harita çalışması gelecek 1 yıl ve genel öngörüleri içermektedir. Her yıl doğum gününüzde gerçekleşen güneş dönüşü, ay ve güneş tutulmaları Retro etkileri yorumlanır ve o yıl, başınıza gelebilecek öngörüler yapılmaktadır. Bu öngörüleri aşk hayatınızdan, evlilik, boşanma, çocuk sahibi olma, kariyer, sağlık, maddi kazanımlar, davalar, ameliyatlar, miras, nafaka, aile, taşınma ve yer değişiklikleri, alım-satımlar, gibi haritanın gösterdiği ölçüde her konu hakkında bilgi verilmektedir.
Görüşmeler tarafımdan Whatsapp veya normal telefon görüşmesi şeklinde gerçekleşir. Görüşmelerde konuşulanlar gizlilik ilkesi ile danışan ile astrolog arasında kalmaktadır. Danışmanlık bilgilerini saklama danışanın sorumluğundadır o nedenle görüşme esnasında kişi not alabilir, ses kaydı tutabilir. Bilgi güvenliği açısından danışanlarımızın bilgileri tarafımızdan kayıtlı tutulmaz. Danışmanlık öngörü yapma sanatıdır kadersel yolunuz, geleceğiniz yorumlanır ancak yapılan çalışma olacakları değiştirmez. Danışmanlık sayesinde öğreneceğiniz engeller ve fırsatlara karşı alacağınız adımlar ile siz kaderinize yön verebilirsiniz. Danışmanlık bir pusuladır yolcu ise sizsiniz.
Görüşme süresi 30 dakika olup görüşme öncesi danışanın sormak istediği soruları hazırlaması gerekmektedir. Zamanın verimli yeterli kullanımı için bu önemli olup bir sonraki görüşmenin aksamaması için danışan verile tarih ve saatte hazır olmalıdır ve danışmanlık süresini aşmamalıdır.
Randevular ödeme yapılma sırasına göre verilmekte olup ödeme dekontu beyan edildikten sonra randevu oluşturulmaktadır. Hizmet sonrası ücret iadesi yoktur.

Doğum Haritası Analizi

 

Danışmanlık

Yurtiçi ve Yurt dışı danışmanlıklar telefon/skype (sesli) üzerinden yapılmaktadır

Ücret : 5.000 TL

visa.png
800px-MasterCard_Logo.svg.png

*12 Taksit İmkanı

Sinastri Analizi

Ücret : 7.000 TL

visa.png
800px-MasterCard_Logo.svg.png

*12 Taksit İmkanı

İlişki astrolojisi olarak da bilinen sinastri, bir ilişkideki güçlülük ve zayıflık alanlarını belirlemek için iki astrolojik haritanın karşılaştırılmasını içerir. Sinastri, iki kişinin doğum haritası arasındaki görünüşlere dayanarak bir kişinin başka biriyle ilişkisini incelemek isteyen insanlar için değerli bir kaynaktır. Sinastride, her iki doğum haritası arasındaki etkileşim incelenir ve doğru bir uyumluluk göstergesi sağlanmaya çalışılır. 

birthtime.png

Rektifikasyon

(Doğum Haritası Analizi ile Birlikte Sunulur)

Fiyat : 5.500 TL

800px-MasterCard_Logo.svg.png
visa.png

*12 Taksit İmkanı

Rektifikasyon astrolojinin öngörü teknikleriyle geriye doğru çalışmaktır. Normalde, doğru bir doğum tarihi ve saatimiz vardır ve bir insanın hayatındaki olayların veya gelişmelerin zamanlamasını tahmin etmek için geçişleri, ilerlemeleri ve güneş yaylarını kullanırız. Rektifikasyonda, bunu diğer yollarla yapıyoruz: geçmişte yaşanılan olayların zamanlamasını kullanarak kişinin doğum zamanını buluyoruz.

Danışmanlık için lütfen randevu alınız

WhatsApp Mesaj: +90 538 257 09 15
(Sesli Aramalara Cevap Verilmemektedir)
E-posta : nilay@astrolognilaydinc.com