2022 Burç Yorumları

Burç Yorumlarını Takip ederken Yükselen Burcunuzu Baz Alın.

Bilmeyenler Güneş Burcunu Takip Edebilir


K O Ç

Koçlar 2022 de sıra dışı yollardan para kazanıyor olacak. Bu kazançlar beklemediği kaynaklardan gelen para akışları da olabilir. 2022’nin kariyer ve para konusunda en şanslı burçlarından birisiniz. Toplumsal statü değişikliği hem iş hem de evlilik için açık ve iyi görünüyor. Birçok Koç kendi işini kurabilir. Öğrenci Koçlar eğitim hayatında biraz zorlansa da yılın ikinci yarısında refaha erecekler. Evlilik kapıları açık olan birçok Koç bu yıl sürpriz şekilde evlenebilir. Sağlığına dikkat etmesi gereken Koç’lar özellikle stres kaynaklı hastalıklara baş ağrılarına yatkın olabilir.


B O Ğ A

Yılın en sosyal en gezgin burcu olabilirsiniz. Evden uzaklaşmak doğanıza aykırı olsa da bu yıl leyleği havada görmüş olmanız mümkün. Hayatınıza yeni arkadaşlar ve ilişkiler girebilir. Yalnız Boğaların bu yıl eşsiz kalması pek mümkün görünmüyor her Boğa yıl içinde aradığı aşkı bulacak. Yurtdışı seyahatler açık görünüyor hatta yeni iş fırsatları yurt dışı ya da uluslararası firmalardan gelebilir. Boğalar bu yıl miras tazminat gibi konularda kayıplar yaşayabilir haklarını korumada dikkat etmeliler. Yıl içinde bazı Boğalar operasyon geçirebilirler.


İ K İ Z L E R

İnişli çıkışlı ilişkileri olan İkizler bu yıl ilişkilerini rahatlıkla sonlandıracak ve yeni rüyalara yelken açacaklar. Ortaklık ve ilişkilerden sınanan ikizler bu yıl herkese güvenmemeyi öğrenecekler. Bu yıl temkinli olmalı, attıkları her adımı hızlıca değil bu kişiden bana ne gelir diye düşünerek atmalılar. Aşkta çokta aradığını bulamayan İkizler kariyerde çok şanslı olacaklar. Kimi ikizler terfi alırken kimi İkizler ise kendi işini kuruyor olacak. Para yağacak ancak gelen geldiği gibi gitmemesi için geleni yatırıma çevirmelerinde fayda var. Sağlık konusunda en dikkat etmesi gereken burç İkizler; bu nedenle bir yandan iş bir yandan kariyer derken sağlığınızı ihmal etmeyin.


Y E N G E Ç

Öğrenci Yengeçler bu yıl istediği gibi şanslı bir eğitim süreci geçiriyor olacak. Yurt dışı ve eğitim konularında şansları çok açık olacak. İlk evliliği bitmiş Yengeçler bu yıl yeni aşkları ile ya tanışacak ya da ikinci evliliklerini yapacaklar. Evliliği devam eden Yengeçlerin çocuk sahibi olma şansları bu yıl çok yüksek. Beklenmedik miras ve haklardan faydalanabilirsiniz. Yurt dışı ya da uzak yerlere seyahat alanınız açık. Hac ce Umre düşünen Yengeçler bu yıl daha şanslı görünüyor. Özellikle yakın gelirleri konusunda şanslı olacağınız bir yıl olacak.


A S L A N

Bu yıl nazara karşı dikkat edin. Bekâr Aslanlar eşlerini bulurken, yıl bitmeden evlilik teklifi alıyor ya da kendilerini nikâh masasında buluyor olacak. Evli Aslanlar bu yıl çocuk sahibi olacak. Kariyer fırsatı kollayan Aslanlar bu yıl beklediklerini alıyor olacak. Özellikle Nisan sonrası terfi alabilir, maaşınızda iyileştirme yapılabilir. Maddi olarak hak ettiğiniz ne varsa çok da çaba sarf etmeden elde ediyor olacaksınız. Miras, tazminat, dava ne varsa kazançlı olan sizsiniz. Aile konularına, ebeveyn sağlığına dikkat etmekte fayda var, komşu ya da aile içi gerginliklere açık bir yıl olabilir.


B A Ş A K

Sorunlu evliliklerinden birçok Başak azat olabilir. Bu yıl sorunların çözülme yılı; ya sorun çözülecek ya da bitecek artık arada kalmak kırgın ilişkileri devam ettirmek yok. Bekâr Başaklar hiç olmadığı kadar kısmetleri açık olacak, seçici Başaklar adayları değerlendirme fırsatı buluyor olacak. Özellikle kamu atamaları bekleyen Başakların bu yıl şansı çok daha yüksek olacak. Buna bağlı olarak belki de birçok Başak 2022 de taşınma ve yer değişikliği yaşayacak. Başakların kendi sağlıkları oldukça iyi görünüyor bu nedenle aile ve kardeş sağlığı ile meşgul olabilirler.


T E R A Z İ