top of page

Haftalık Burç Yorumları - Temmuz 22 - 28, 2019

Burç Yorumlarını Takip ederken Yükselen Burcunuzu Baz Alın.

Bilmeyenler Güneş Burcunu Takip Edebilir


 

KOÇ.
KOÇ

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

Bu hafta gizli olanların açığa çıkacağı dost düşman belli olacağı ve psikolojik savaşların haftası olabilir. Aile ile güzel ilişkiler sizi destekleyecek. Ev alma taşınma ve eşya yenilemek için çok uygun bir hafta. Eğitim ve uzun seyehatler için bu hafta tıkanık ve zorlu olabilir. İşler planlandığı gibi gitmeyebilir. Anne sağlığına dikkat, hassas olabilir. İkili ilişkilerde mola vakti tartışmaya girmemekte sabırlı olmakta fayda var. Bir birinizi duymayacağınız anlamayacağınız bir hafta. Ayrılık kararları pişmanlık duyurabilir. Sağlık yorgun ruhsal olarak gergin olacak. Ayaklara dikkat. Finans alanı oldukça açık ve şanslı. Sevgiler.


BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

Sosyalleşeceğiniz bol bol güzel vakitler geçirebileceğiniz bir hafta. Eğitim ve yurt dışı seyehatleri istediğiniz gibi planlarınıza uyacak. Haftanın konusu eğitim olabilir. Yeni aşk ve ilişkiler açık şanslı bir hafta sizi bekliyor. Ev içi tartışmalara ve baba sağlığına dikkat. Ev eşyalarında bozulma olabilir. Mide ve bağırsaklara dikkat. Beslenmenize dikkat edin. Evliler hamilelik haberi alabilir yada hamile kalmak için uygun bir hafta. Araç alım satımlar size yarayabilir. Sevgiler.


İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

İş görüşmeniz olumlu geçebilir, çalışanlar terfi yada övgü alacağı bir hafta. Kariyer ve iş bu hafta sizden yana fırsatları mutlaka değerlendirin derim. Annesi hasta olanlar şifalanmaya açık, bol dua ve sadaka vakti. Duygusal ilişkiler zorlu ve sancılı ayrılık kararları alınabilir gerginlikler yaşanabilir dikkat. Diz kemik eklemlere dikkat edin bu hafta hassas. Çocuk sağlığına dikkat. Finans kaynaklarınız şanslı mutlaka iyi değerlendirin. Elinize beklenmedik para geçebilir. Ticari risklere dikkat. Sevgiler.


YENGEÇ YÜKSELEN YENGEÇ

Tatil planları için uygun bir hafta. Seyahat size iyi gelecek. Dinlenme huzura kavuşma vakti. Dolandırıcılıklara karşı dikkat edin. Kontrolsüz harcama yada para kaybı yaşayabilirsdiniz. Kardeş ilişkilerine dikkat tartışma ve ayrışmalar yaşanabilir. Sabır ile süreci yönetmenizde fayda var. Kısa seyehatlerde unutkanlıklara dikkat. Para kanallarınız açık ama geldiği gibi gitmesine izin vermeyin. Sinirsel rahatsızlıklara dikkat. Sevgiler.


ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

Akraba ilişkilerinde gerginliklere dikkat. Gereksiz duygusal çıkışlar eğilimi olabilir. Düşünmeden tartışmayın bu hafta. Çocuk sahibi olmak için uygun bir hafta. İdrar yolları rahatsızlıklarına dikkat. Eğitimde şanslı olacağınız bir hafta fırsatları kollayın. Miras ve yakın gelirleri gündeminiz olabilir. Bu haftanın konusu para. Sevgiler.BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

Bekarlar evlilik teklifi alabilir. İlişkiler bu hafta sizin için çok olumlu. Evliliği sorunlu olanlar bu hafta onarabilir. İlişkiler düzelebilir. Küsler barışabilir. Para kayıplarına dikkat. Dolandırıcılıklara dikkat. Bu hafta para konularında risklerden uzak durun; büyük kayıplar yaşanabilir. Aile ilişkileri hassas anne baba kavgaları olabilir. Eğitim ve yuırt dışı seyahatleri açık ve şanslı. Bel böbrek ve cilt sağlığına dikkat hassas olabilir. Şifalanmak ve arınmak için uygun bir hafta detoks yapabilirsiniz. Sevgiler.


TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

İlişkiler de telafi ve onarma haftası küsler barışabilir. Sevenler kavuşabilir. Empatinin yükseleceği anlayışla ilişkileri düzeltmek için daha iyi bir hafta olamaz. Yeni ilişkiler başlayabilir. Kısmet ayağınıza gelebilir. Çalışma alanında sorunlar aksilikler olabilir daha dikkatli olmakta ve herkese güvenmemekte fayda var. Sağlık hassas, karın bölgesline dikkat. Eğitimde şanslı bir hafta. Baba tarafı akrabalardan olumsuz haber gelebilir. Sevgiler.


AKREP VE YÜKSELEN AKREP

Sağlıık ve çalışma alanlarınız gayet iyi. Evcil hayvan edinebilir. Sokak hayvanlarını beslemek ile şifalanabilirsiniz. Eğitim ve kariyer için şanslşı hafta iş görüşmeleriniz olumlu sonuçlanabilir şans açık. Yeni aşk ve ilişkiler açık eskilerden dönüş gelebilir. Kısa seyehatler açık tatil için uygun hafta. Bu hafta kilo alımına dikkat. Detoks için uygun bir hafta. Çocuklar ile ilgili güzel bir hafta. Sevgiler.


YAY VE YÜKSELEN YAY

Yeniş aşk kapınızda kemerlerinizi bağlayın; aşık olacaksınız. Küslewr barışabilir. Bu hafta aşk haftanız. Sevip sevileceğiniz bir hafta mutlaka kısmetleri değerlendirmeyi unutmayın. Hamilelik haberleri gelebilir. Çocuklar için yeni karar ve fırsatlar olabilir. Eğitim için şanslı bir hafta. Aile ilişkileri kalabalık sohbetler bu hafta açık. Bel sırt ağrılarına dikkat fazlka yorulmamaya dikkat. Para ve finans şanslı bir hafta. Sevgiler.


OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

Aile krizleri yada ailede sağlık sorunları olabilir. Ev ve yaşam alanı ile ilgili aksiliklere, kazalara dikkat, eşyalarda kırılma bozulma olabilir. Taşınma yer değişikliği gündeme gelebilir. Kontrolsüz para kayıplarına dikkat borçlanmamakta fayda var. İş alanı gergin sabır sabır biraz daha .eğitimde şans açık olumlu etkilerde. Sevgiler.KOVA VE YÜKSELEN KOVA

Para ve finasta en şanslı bu hafta sizsiniz. Fırsatları değerlendirin mutlaka. Yeni iş görüşmeleri, terfiler gelebilir. Boğaz yollarına hastalıklara dikkat hassas olabilir. Diyet ve spora başlamak için uygun bir hafta. İlişkilerde gerginlik savaşa dönüşebilir, uyumlu olmaya çalışmanızda fayda var. Ani kararlara karşı dikkat edin pişmanlık duyabilirsiniz. Kısa seyahatlerde kazalara dikkat. Sevgiler.


BALIK VE YÜKSELEN BALIK

Kilo alımına dikkat, beslenmenizi şekilendirmek için uygun bir hafta. Tarzınızda değişiklik yapabilir. Estetik ve kuaför bakımlarınız için uygun bir hafta. Yeni eğitim kararları alınabilir. Ayrı olduğunuz biri ile kavuşabilirsiniz. Para konularına dikkat; borç verme, kefilliklerden uzak durun. SEVGİ SİZİ BULACAK. Aşık olabilir yeni bir sayfa açabilirsiniz. Baş ve kulak ağrılarına dikkat. Sevgiler.

25.273 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page