top of page

Başak Yeni Ayı Gümbür Gümbür Geliyor.Merhabalar uzun zaman sağlık sorunları nedeniyle ara vermiştik kaldığımız yerden devam etmeye yeni ay ile hazır mıyız?


Zaman kavramını değiştirecek bir yeni ay geliyor. Aklınız karışıp zaman nasıl hızlı akıyor diye şaşıracağız. Ömrümüzden çalan bu hızı ruhumuzu dinginleştirerek esnetebilir, hayatı hayra bırakabiliriz. Bazılarımız Yeni Ay'ın verdiği yeteneği ve gücü keşfederek yeni kapıları aralayacak. Yeni işlere başlanacak yeni adımlar için zaman hızla akacak. Güneş, Merkür, Venüs ve Mars hizaya girecek yada bizleri hizaya sokacak. 30 Ağustos 13:39 da gerçekleşecek Yeni Ay şifalandıracak. Şifa bulmak için dua etmekte, bol bol Esma çekmekte, fidan dikmekte, hayır işlemekte fayda var. Er Rakib, El Hakim, El Muhsi, El Kayyum esmalarını öneririm. Başakta gerçekleşecek Yeni Ay bizlere diyor ki sağlık sektörüne destek ol, bir hastayı ziyaret et, bir hastaya yardım et şifalanmaya yardım et ki şifalan.


Finansal alanda ülke olarak ani piyasa değişimleri gündeme gelebilir. Risk alırken dikkat etmenizde fayda var. Eylemlerimiz kaderimizi belirleyecek iyilik yapan iyilik bulacak. Bir fidan dikene, bir hastaya yardım edene Allah'ın izni ile güzel kapılar açılacak. Bu Yeni Ay'ın farkı, Yeni Ay Tuhuban yıldızı ile uyanacak. Tuhuban sabit yıldızı "hazineyi" dağıtacağını söylüyor. Sizin hazineniz ne olacak acaba? Çocuk mu? Eş mi? Sevgili mi? Şifalanma mı? Maddi kazanç mı? İyi olan herkes bu hazineden bir pay alacak inşallah.


Dileğim Yeni Ay ve değerli Tuhuban yıldızı hepimize en güzel hazinelerini nasip etsin ve artık rahat bir nefes alalım. Bu hazine için formaliteden değil özünde iyilik olan gerçekten ama gerçekten bir iyilik yapın. Kalbinizi ısıtın ve iyiliği kalıcı kılın.


Sevgiler. Hazineniz Bol Olsun.

Astrolog Nilay Dinç

9.176 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commenti


I commenti sono stati disattivati.
bottom of page