top of page

2021 Burç Yorumları

Güncelleme tarihi: 1 Ara 2020

Burç Yorumlarını Takip ederken Yükselen Burcunuzu Baz Alın.

Bilmeyenler Güneş Burcunu Takip Edebilir


K O Ç

Sosyal çevresinde köklü değişimler yaşayacak olan Koç burçları uzun zamandır umut ettiği, hayal ettiği, dua ettiği isteğine kavuşabilir. “Umutlar Ev”i ona hizmet edecek. Bekârlar yeni aşka yelken açarken evli Koçlar çocuk sahibi olabilir. 2021 de sağlıklarına dikkat etmesi gereken Koçlar bir kaza ya da ameliyat geçirebilir. Bol sadaka vermesinde fayda var. Öğrenci Koçlar eğitimde zorlanabilir daha çok mücadele etmesi gerekebilir ama 2021 ona bu enerjiyi verecek. Eş ve yakın geliri konusunda şanslı olan Koç’lar maddi destek ya da miras ile gelirlerinde artış sağlayabilirler. Daha sevileceğiniz bir yıl sizi bekliyor.


B O Ğ A

Sorumlulukları artacak Boğalar iş konusunda köklü değişim yaşayacaklar. Kimi Boğalar iş kaybı yaşarken kimi Boğalarda yeni fırsatlar yakalayacak ancak iş kaybeden Boğalar üzülmesin kapanan kapı iyi ki kapanmış diyeceğiniz yeni açılacak kapılar için fırsat vermiş olacak. Evli Boğalar iş hayatından biri ile aldatma eğilimine girebilir nefsi ile sınanabilir. Nefsiniz ile mücadele ederseniz 2021 size zehir olmaz, ilişkiler konusunda dikkatli olmanızda fayda var. Bekâr Boğalar, 2021 sizi baş göz etmek evlendirmek için geliyor çeyizinizi hazır edin 😊. Borçlanma alanınız kontrol kaybedebilir. Kredi ve borç konularından uzak durmaya çalışın. Mide ve bağırsaklar başta olmak üzere sağlınıza dikkat edin. Mutluluk sizin elinizde; inat etmeyi bırakır yeniliklere açık olursanız 2021 sizi mutlu ve memnun kılacak.


İ K İ Z L E R

Seyahatli, gezmeli ve sosyalleşmeli tam ruhunuza uygun bir yıl sizi bekliyor. Şehir ya da ülke değişimlerine açık olacaksınız. Eğitim ve seyahat size büyük fırsatlar getirecek. İte kaka yürütmeye çalışılan evlilikler sonlanabilir. Bekârlar ise aradığı aşkı bulabilir. Heyecan dolu enerjik bir yıl İkizler’i bekliyor. Sağlık konusunda rahim yumurtalık prostat gibi rahatsızlıklara yatkınlık olabilir kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. Para size yurt dışı, e-ticaret ya da eğitim yolu ile akacak. Kazançlı bir yıl sizi bekliyor; birikim yapmayı ihmal etmeyin. Ara ara özünüze dönüp ibadet ve meditasyonla ilgilenmeniz enerjinizi temizleyecek.


Y E N G E Ç

Yılın zenginlerinden biri siz olabilirsiniz. Hem miras, prim alanınız açıkken hem de eş yakın geliri desteği açık olacak. Beklenmedik kaynaklardan size 2021 de para akabilir. Yatırımlarınız karşılığını bulabilir. Bekâr Yengeçlere eş çalışma ortamından ya da iş vesilesi ile gelebilir. Sağlıkta nefes yollarına dikkat etmenizde fayda var. Evliliğinde sorun olan Yengeçler, 2021 sorunları çözmenizde yardımcı olacak. 2021, bekâr Yengeçleri evlendirmek için ise kısmetlerini açacak. Arkadaş ve sosyal çevrenize dikkat etmeniz, fazla güvenmemeniz iyi olur, 2021 de arkadaştan yana sınanabilirsiniz.


A S L A N

Bekâr Aslan kalmayacak yeridir diyeceğimiz bir yıl olacak 2021 Aslan burçları için hem şifalandıkları hem de yuva kurdukları bir yıl olacak. İş hayatında kriz deneyimlemeye müsait Aslanlar iş ve çalışma arkadaşlarına, günlük işlerinin kontrolüne çok dikkat etmeli. Hamilelik konuları riskli görünen bir yıl; düşük riskleri olabilir, doktor kontrollerini ihmal etmemelerinde fayda var. 2021 yeni yatırım yapacakları bir yıl olabilir.B A Ş A K

Bekâr Başaklar aradığı aşkı bulurken evli Başaklar çocuk sahibi olabilir. Çocuk eviniz çok hareketli. Çocuk planlarınız var ise yuvanızı genişletmek için çok uygun bir yıl olacak. Ebeveyn sağlığına dikkat edilmeli; aile büyüklerinin sağlığında sorun olabilir. Taşınma yer değişikliğine açık bir yıl olacak. Öğrenci Başaklar eğitimde hak ettiklerini fazlası ile alacak şanslı bir yıl olacak. Yeni bir hobi edinmek ruhunuza iyi gelebilir.T E R A Z İ

2021 ev alma taşınma yılı olacak, yuvaları konusunda en şanslı yıl olacak. Evleri çok bereketli kısmetli olacak. Yuvada olan sorunlar çözülüp şifalanacak. Kardeş sağlığına dikkat edilmeli sadece. Çocuk sahibi olmak Teraziler’e iyi gelecek. İş konusunda ortaklıklara dikkat etmeli; yaptığı anlaşmalardan pişmanlık duyabilir. Finansal risk için uygun bir yıl değil; yatırımlarınız gayrimenkul ve taşınmaz mallar dışında risk oluşturabilir. Güzelliğinize güzellik katacak bir yıl.


A K R E P

Öğrenci Akrepler eğitimde değişikliğe gidebilir, sorumlulukları artabilir. Kontrolsüz para kayıplarına açık bir yıl o nedenle birikim yapıp gereksiz harcamalara girmemelerinde fayda var. Kefil olma gibi konulardan kesinlikle uzak durulmalı. Para gelecek ama geldiği gibi gidebilir. Evlilikte aldatma konuları riskli; özellikle bekâr Akrepler tanışacağınız kişinin medeni durumuna dikkat etmenizde fayda var, evli kişiler bekâr olarak kendini tanıtıp kandırabilir ya da bilerek bilmeyerek böyle bir ilişki içinde kendinizi bulabilirsiniz. Yakın geliri desteği ya da miras kalabilir.


Y A Y

Parlayacağınız ışık saçacağınız bir yıl olacak. Gözler üzerinizde olabilir. Bedeninize ve görünümünüze önem vermeniz sizi daha iyi hissettirecek. Yurt dışı seyahati kaçınılmaz görünüyor uzaklara seyahat edilebilir. Ev alımı ya da iş kurma alanınız çok açık, para akacak ve siz bunu yatırıma çevirerek şansınızı arttıracaksınız. Sağlık hassas olabilir, bağışıklığınıza dikkat etmelisiniz. Beklenmedik gebelik ya da kürtaj riskiniz olabilir.


O Ğ L A K

Kendinizi geliştireceğiniz bir yıl olacak. Kilo vermek bu yıl sizin için kolay olacak. Çok çalışacağınız enerjinizin yüksek olacağı bir yıl. Para konusunda 2020 sizi yordu 2021 şansı ve bereketi ile geliyor. Haritasında iyi açı alan Oğlaklar’a para ve iş yağacak. Hayatınızın en şanslı yıllarından biri olabilir. Çok yorulan Oğlaklar azat olacak. Para konusunda kandırılma ve dolandırılmalara dikkat. Aile içi kavga ve gerginlikler yüksek olabilir, daha da yalnız hissedebilirsiniz. Sabır sizi büyütecek.


K O V A

2021 SİZİN YILINIZ OLDUĞU KESİN. Bu yıla damgasını Kovalar vuracak. Sorumluluklarınızın artacağı gibi hak ettiğiniz ilgi ve değere kavuşuyor olacaksınız. Bekâr Kovalar en geç 2 yıl içinde evleniyor olacak ki 2021 yılında evlenme ihtimalleri çok yüksek, aşk alanınız çok açık. Evli olanlar ise çocuk sahibi olacak, sorumlulukları artacak. Baba ya da dede ile ilgili sorun ya da sağlık problemlerine açık bir yıl maalesef. Hem iş değişikliği hem de gelir değişikliğine açık olacaksınız.


B A L I K

Balıklar bu yıl bir ameliyat geçirebilirler; sağlıklarına dikkat etmelerinde fayda var. İş ve kariyer alanınız açık. Otorite desteği ile iş ya da terfi yolunuz açık ancak para alanınız zor görünüyor. Yapacağınız lüzumsuz harcamalar pişmanlık verebilir, bu yıl olanı koruma dışında aksiyon almamanızda fayda var. Ruhsal anlamda şifalanacağınız bir yıl; destek almanız size iyi gelecek. Sırlar açığa çıkarken dost düşmanı ayır edeceksiniz. Mahkûm ya da davalı Balıklar 2021 de azat olabilir. 

Seviliyorsunuz!

Nilay Dinç

140.224 görüntüleme2 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

2 comentários


ebrulii ebru
ebrulii ebru
23 de mar. de 2021

Alddbaran a nasıl üye oluyoruz bir türlü yapamıyorum

Curtir

yükselen Oğlak kendisi Akrep olan kişilerin şansızlığı bir son bulsun artık

Curtir
bottom of page