top of page

14-28 Ekim Koç Dolunayı'nın Burçlara Etkisi


Burç Yorumlarını Takip ederken Yükselen Burcunuzu Baz Alın.

Bilmeyenler Güneş Burcunu Takip Edebilir

Koç

Dolunay en çok sizi etkileyecek. Gergin ve sinirli olabilir, haksızlığa uğrayabilirsiniz. İlişkilerinizde karar verecek bir dönem değil, pişmanlık duyabilirsiniz. Kaza ve sakarlıklara açık bir dönem; dikkatli olmalı sadaka vermelisiniz. Estetik gibi dokunuşlar dan bu dönem uzak durmanızda fayda var. İş ve kariyer girişimleri için uygun bir dönem.


Boğa

Sağlığınıza çok dikkat edin, kaza ve sakarlıklara açık bir dönem sizin için. Eğitim için fırsatlar değerlendirilebilir, şanslı olabilirsiniz. Finansal şans sizde ancak riskli yatırımlardan uzak durmanız gerek. Ebeveyn tartışmaları olabilir.


İkizler

Evlilik yada birliktelik teklifi gelebilir. Sosyalleşmek size iyi gelecek. Yalnız bir arkadaşınız ile çatışıp arkadaşlığınızı sonlandırabilirsiniz. Bu dönem dost ve düşmanı anlamanız fayda sağlayacak.


Yengeç

Otorite ve yöneticiler ile kriz olabilir. İş değişikliği, işten çıkarılma riskleri açık işiniz konusunda dikkatli olmalısınız. Anne ve büyük anne sağlığına dikkat edin hassas olabilirler. İlişkilerde aşırı duygusal davranabilir karşı cinsi bunaltabilirsiniz.


Aslan

Bu dolunay eğitim ve seyahatlerde etkili olacak. Öğrenciler derslere odaklanmanızda fayda var; zorlu bir süreç olabilir. Seyahatlere çıkacak olan aslanlar

valiz ve evrak işlerinizi tekrar tekrar kontrol etmeyi unutmayınız, planladığınız saatten daha önce yola çıkmaya hazır olmalısınız. İşleri son ana bırakmayın.


Başak

Finansal alanda zorluklar çıkabilir. Borçlanabilir yada beklemediğiniz yeni bir borç önünüze çıkabilir. Dava, tazminat, prim ve miras konularından biri gündeminizde olacak. Ameliyat, bir operasyon gündeme gelebilir. Sağlığa Dikkat.


Terazi

Bekarlara kısmet getirecek bir dolunay. Evlilik teklifi ve yeni aşklara açık bir dönem. İlişkisi ve evliliği kötü giden birliktelikler sonlanabilir. Bel ve böbreklere dikkat. Ticaret ile uğraşanlar risk den uzak durun kayıplar olabilir.


Akrep

Çalışma alanınızda değişiklikler olabilir. İş yerinizde ast ve arkadaşlarla tartışmalar olabilir. Evcil hayvanı olanlar dikkat; kayıp yada sağlık sorunu çıkabilir. Akrepler genel olarak sağlık konusunda hassas olabilir Finansal şans sizden yana. Gelirinizde artış olabilir.


Yay

Çocuk sağlığına dikkat. Hamile kalmak için uygun bir dönem. Aşk ve ilişkilerde gerginlik olabilir. İlişkiyi sonlandırmak için yanlış bir zamanlama olabilir. Ani kararlardan uzak durun. Bekarlara için yeni aşk kapıda.


Oğlak

Ev içi gerginlikler, düzende değişiklikler olabilir. Tartışma veya eşya yenileme gündeme gelebilir. Baba ve büyük baba sağlığına dikkat. Evde eşyalarda bozulma kırılma olabilir.


Kova

Kısa seyahatlerde sorunlara dikkat. Kuzen ve kardeş kavgaları olabilir. Elektronik eşyalarda bozulmalara dikkat. Nefes yolları hassas olabilir.


Balık

Ani Para kayıpları olabilir harcamalara dikkat etmelisiniz. Riskli yatırımlardan uzak durmanız gerek. Borç verme veya kefil olmayın. İnternet alışverişlerinize ve para transferlerinize dikkat edin. Aşk ve ilişkiler açık ve olumlu. Boğaz yolları ve alerjiler konusunda hassas olabilirsiniz.


19.616 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


Os comentários foram desativados.
bottom of page